Берлін: 28.06.2019

берлін мсм

Поїздка в один з найбільш густонаселених міст Європи – Берлін!

28 червня ми не змогли не скористатися можливістю показати студентам літніх освітніх програм сусідні європейські міста, особливо якщо вони знаходяться всього кілька годин їзди на автобусі – в цей раз була організована поїздка в Берлін, місто контрастів та зустрічей різних культур. П’ятигодинна дорога, під час якої студенти могли займатися своїми корисними справами, відпочивати або просто готуватися до нових вражень, пройшла непомітно завдяки знаменитим німецьким дорогам і нашим комфортабельним автобусам з конціціонером – в місто студенти приїхали свіжими і в гарному настрої, як раз те, що потрібно для Берліна!

Це місто – уособлення сучасного плину життя в Німеччині, місто свободи і новаторства, куди активно мігрують або просто приїжджають відпочити не тільки туристи, але люди самих творчих професій – такі як дизайнери, художники, письменники, й не дивно, адже саме в Берліні є шанс показати себе кожному, незалежно від статі, віку або національності. Тут є маса можливостей розкритися і показати себе світу. Що ж чекало нас в такому прекрасному місці?

Насамперед студенти попрямували на оглядову екскурсію в супроводі досвідченого гіда, який показав їм Рейхстаг, Бранденбурзькі ворота, відомий Александерплатц і Фрідріхштрасе, а також популярний храм Берлінер-Дом.

Студенти відвідали Берлінську стіну і зробили кілька пам’ятних фотографій на її тлі, щоб назавжди забрати з собою в фотоальбом частинку цього історичного місця.

Цікавий факт: Берлін займає друге місце в світі за кількістю населення після Лондона.

Екскурсовод почав екскурсію ще під час того, як автобуси тільки під’їжджали до місця призначення – розповів про зв’язок Берліна з Чехією і відкрив кілька секретів, де недорого купити сувеніри або просто перекусити під час того, як у студентів буде вільний час.

МСМ отримує величезне задоволення, знайомлячи студентів різних навчальних програм не тільки з Прагою і її історією, а й з частинкою іншої Європи. Ми щиро сподіваємося, що поїздка пішла вам на користь і додала нових вражень в скарбничку ваших уявлень про Європу. Ми віримо, що Берлін нікого не залишає байдужим!