Аквапарк: 25.07.2019

празький аквапарк мсм

Літні канікули в Празі: Аквапарк “Aquapalace”, Грудень 2019

Студенти МСМ розважаються в празькому аквапарку!

25 липня в сонячний четвер студенти літніх освітніх програм Міжнародного Союзу Молоді здійснили ще одну розважальну поїздку в аквапарк “Aquapalace” – місце номер один для відвідування не тільки в вихідний, але і в будь-який день, коли видасться вільна хвилинка. Адже у нас літо – не можна втрачати ні секунди без літніх розваг, чи не так?

Празький аквапарк ніколи не закривається і працює цілий рік, так як всередині розташована ще і крита зона. Саме тут ви знайдете найдовшу водну гірку в Чехії – “Canyon”, довжина якої становить більше двохсот метрів, а також лазерне шоу зі спецефектами – саме тому сюди приїжджають чехи і іноземці з усіх куточків республіки.

Всі розваги проходили під наглядом досвідчених чеських рятувальників, а також кураторів МСМ. Саме тут студенти могли спробувати всі дванадцять гірок різних рівнів складності, включаючи найдовшу, а також знамениту “дику річку”, довжиною 450 метрів, яка оперізує собою весь аквапарк навколо! Крім усього іншого, студенти МСМ змогли поплавати в спеціальному басейні, що імітує хвилювання хвиль.

Після насиченого і активного проведення часу на гірках студенти могли розслабитися і відпочити, не вилазячи з басейну, адже бар з сидіннями були розташовані прямо у воді!

Різнобарвні гірки – швидкі і повільні, круті і плавні, різні види басейнів та інші активності! Все це – найкращий рецепт, як заразитися літнім настроєм і не розгубити його по дорозі додому! А для того, щоб зберегти ці враження надовго, Міжнародний Союз Молоді виклав для вас повний звіт Аквапарк “Aquapalace” – на забувайте зберігати кращі фотографії. Частину фотозвіту ви також знайдете в Інстаграм.

Крім літніх програм МСМ також надає можливість провести в Празі цілий рік, займаючись улюбленим видом спорту, а також іноземною мовою на вибір в інтенсивному порядку. Підготовчі курси покликані підтягнути знання студента як в області іноземних мов, так і профільної підготовки для вступу до обраного ВНЗ.