10 причин, чому Чехія у 2021 року все ще є кращою країною для життя

  1. Криза обійшла Чехію стороною.

Чехія – стабільна країна у багатьох галузях, має добре розвинену макроекономічну політику, мінімальний рівень заборгованості фізичних осіб, стійку ситуацію на ринку праці та міцний банківський сектор. Під час будь-якої кризи країна зберігає стабільний економічний розвиток.

Чехія не є багатою країною, але при цьому має досить міцну економіку.

Середня заробітна плата в країні становить близько 1870 євро на місяць. У випускників чеських вишів, молодих спеціалістів є хороші можливості для  працевлаштування з гідною оплатою праці.

  1. Безпечна країна.

Рівень злочинності в країні дуже низький. Чехія увійшла до списку 15 найбільш миролюбних країн світу.

За екологічними показниками та чистотою країна посідає 6 місце у світі. Тут чудова якість води та продуктів харчування, сприятлива екологічна обстановка, у зв’язку з чим, показники здоров’я населення завжди тішать результатами.

  1. Гостинна країна.

За статистикою у Чехії кожен 25-й житель країни є іноземцем. Число людей, які приїжджають до Чехії, щороку зростає. Це показник того, що іноземці почуваються в країні досить комфортно, мають можливість працевлаштування та самореалізації.

  1. Відмінна медицина та система охорони здоров’я в цілому.

Усі медикаменти, обладнання та медичні послуги у Чехії відповідають найвищим стандартам якості. Медицину у цій невеликій країні можна порівняти з медициною Німеччини чи Франції.

Усі мешканці країни, включаючи іноземців, мають страхування і отримують безкоштовну та якісну медичну допомогу.

  1. Безкоштовна освіта.

Освіта, здобута у державних університетах країни, високо цінується не лише у Європі, а й у всьому світі. Випускники ВНЗ здобувають першокласну освіту та можливість працевлаштування у великих світових компаніях.

Навчання у державних Чеських вишах безкоштовне, навіть для іноземців.

  1. Найнижчі ціни у всій Європі.

Чехія відрізняється від інших Європейських країн низькими цінами на харчування, проїзд, оренду житла та навіть відсотковими ставками за іпотечним кредитом.

  1. Комфортна країна.

Грамотно організована система громадського транспорту, недорогі подорожі Європою, смачна національна кухня, низькі ціни та розмірений спосіб життя – все це створює  комфортний спосіб життя в країні.

  1. Насичене культурне життя.

У Чехії підтримують мистецтво молодих та сучасних талантів. У столиці відкрито безліч галерей та арт-просторів, постійно проводяться виставки. Також проходять вечори кіно та музичні фестивалі, відкрито велику кількість джаз-кафе.

Культурне життя Чехії задовольнить потреби кожного.

  1. Дивовижні традиції.

Кожне свято у Чехії відзначається яскраво та красиво, на площах відкривають базари. Виступи, паради та ходи створюють приголомшливу святкову атмосферу. Головні бали року –це  щорічний бал у Празькій державній опері та Віденський маскарад. Студенти, звичайно, не пропускають бали в університетах.

  1. Одна із найкрасивіших Європейських країн.

Чехія багата на пам’ятки архітектурної та культурної спадщини. У країні безліч красивих парків, затишних набережних і безліч маршрутів для прогулянок.

Чехія – невелика країна, але мандрувати нею можна нескінченно.

Зв'яжіться з нами